Коротка історія одноразового посуду - Plastgroup

Перейти до вмісту

Головне меню

Коротка історія одноразового посуду

Одноразовий посуд із пластику чи картону визнана у всьому світі як найбільш гігієнічний. Придуманий він був на початку минулого століття як альтернатива «столовову» посуду, який потрібно ретельно мити.


одноразовий посуд


Вперше такиз посуд з'явився в Північній Америці у вигляді картонного конусу, до якого миттєво пристосували дно, перетворивши його в аналог кольорових стаканчиків з «Макдональдсу». Таким став посуд для людей яким бракує вільного часу. Згодом із кртонного він перетворився в пластмасовий, з'явились одноразові вилки, ложки і навіть ножі, якими особливо витончені люди старались розрізати велетенські шматки мяс'а-барбек'ю. Іноді успішно!


В кінці 50-х роківминулого століття американець Вільям Дарт випустив перший в світі пластиковий одноразовий стаканчик. В 1960 році Дарт створив Dart Container Corporation, яка сьогодні контролює третину американського ринку одноразового посуду і упаковки.Так і почалася переможна хода по світу найбільш гігієгічного посуду.


одноразовий посуд


Перевагою пластикового посуду є не тільки його дешевизна і невелика маса, які завоювали визнання серед любителів відпочинку на природі. Основна його перевага в тому, що його не потрібно мити після використання. Він же ж одноразовий!


Назад до вмісту | Назад до головного меню